Pracowity koniec roku w UKSW „PIRS”

1. W dniach 4-6.11.2011r. odbył się finał PUCHAR POLSKI KADETÓW w Lesznie k. Poznania. Wzięło w nim udział 50 klubów z całej Polski! UKSW „PIRS” reprezentowali Łukasz i Wiktor. Łukasz Zuśka (kat.wag.60kg) przegrał na punkty z Bartkiem Pawlak – „Sparta” Złotów. Zaś Wiktor Żochowski (kat.wag.70kg) przegrał z Łukaszem Stanioch – BKS „Skorpion” Szczecin. Mają szansę za rok. Dalej są kadetami.
{gallery}aktualnosci/100117_v22{/gallery}

2. Finał PUCHAR POLSKI JUNIORÓW odbył się tym razem w Ostrołęce, w dniach 17-20.11.2011r. Nasz zawodnik Przemysław Szmigiel zakwalifikował się do wielkiego finału, (8 juniorów w każdej kategorii wagowej). Niestety przegrał pierwszy pojedynek stosunkiem 2:1 z Radosławem Paczulskim – PKS „Radość” Warszawa.
{gallery}aktualnosci/100117_v23{/gallery}

3. 26.11.2011r. zawodnicy UKSW „PIRS” w większym składzie zaprezentowali się podczas MECZU BOKSERSKIEGO „VICTORIA” OSTROŁĘKA – WARMIA I MAZURY.
Walki towarzyskie stoczyli:
Tomek Gryckiewicz
Arek Wasilewski
Łukasz Zuśka
Artur Zając
Pięściarze stoczyli bardzo dobre pojedynki z czołowymi zawodnikami gospodarzy Turnieju. „Victoria” Ostrołęka, to jeden z lepszych Klubów w Polsce.
{gallery}aktualnosci/100117_v24{/gallery}

4. Natalia Konopelska reprezentowała nasz Klub podczas PUCHARU POLSKI KOBIET , który odbył się 1-4.12.2011r. w Grudziądzu. Do imprezy zgłoszono 110 zawodniczek z 50 klubów! We wszystkich kategoriach wiekowych. Nasza kadetka w pierwszej walce wylosowała tegoroczną Mistrzynię Polski Kadetek Mirellę Balcerzak – „Skorpion” Szczecin, niestety Natalia uległa na punkty.
{gallery}aktualnosci/100117_v25{/gallery}

5. Bokserzy UKSW „PIRS” 4.12.2011r. wystąpili podczas kolejnego MECZU BOKSERSKIEGO, tym razem w Nowym Dworze Mazowieckim. Udział wzięły takie kluby jak: Boks Poznań, Fenix Warszawa, Sport Klub Poznań, Broń Radom, Knockout Warszawa.
Nasi zawodnicy:
Łukasz Zuśka wygrał jednogłośnie z zawodnikiem „Czarni” Regimin
Artur Zając wygrał przez RSC w drugiej rundzie z zawodnikiem „Czarni” Regimin
Wiktor Żochowski przegrał z zawodnikiem gospodarzy „Champion”
Arek Wasilewski przegrał na punkty Karolem Cywińskim „Gwardia” Warszawa.

{gallery}aktualnosci/100117_v26{/gallery}

Tym spotkaniem zakończyliśmy bardzo udany rok 2011. W tym roku jeszcze bez złotych medali, za to ze srebrem – Joanna Jędrzejczyk II miejsce Mistrzostwach Polski Kobiet i brązem – Przemek Szmigiel III Mistrzostwach Polski Juniorów. Najważniejsze jednak jest to ,że zawodnicy naszego Klubu zakwalifikowali się na wszystkie większe imprezy bokserskie, jakie odbyły się w Polsce we wszystkich grupach wiekowych.
Co dobrze wróży na przyszłość.

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY PIĘŚCIARZOM NASZEGO KLUBU WIELU SUKCESÓW W ROKU 2012

Zrealizowane przy współudziale finansowym samorządu Miasta Olsztyn
{gallery}aktualnosci/100117_v17{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *