CZWARTY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI!

Podczas XX Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie nasz zawodnik zdobył brązowy medal! To już czwarty medal na Mistrzostwach Polski dla UKSW „PIRS” Powiatu Olsztyńskiego w ciągu dwóch lat!

Tegoroczne zawody odbyły się w Radomiu, w dniach 2-6.10.2012r. w Hali Mosir. Wzięło w nich udział 99 zawodników z całej Polski. Arkadiusz Wasilewski (kat.wag.75kg) niestety już w pierwszym pojedynku został pokonany przez Tomasza Gromadzkiego z „Kleofas” Katowice, podobnie jak Przemek Szmigiel (kat.wag.81kg), który przegrał z Mateuszem Kowalczykiem z „Carbo” Gliwice.

Tomasz Gryckiewicz (kat.wag.60kg), w pierwszej walce wygrał z Dariuszem Rabendą z klubu „Tiger” z Tarnowa, zaś w drugiej pokonał miejscowego pięściarza Artura Tomczyka z BTS„Broń” Radom..

W walce o srebrny medal zabrakło naszemu zawodnikowi trochę doświadczenia, przegrał on bowiem z Mateuszem Polskim z „Róża” Karlino, ten z kolei niespodziewanie wygrał ze zdecydowanym faworytem tych zawodów Dawidem Michelusem z klubu „Sokół” z Piły, zdobywając złoty medal Polski.

Warto dodać, że jest to pierwszy występ Tomasza na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski tym bardziej cieszymy się z jego sukcesu i życzymy wytrwałości i powodzenia w kolejnych pojedynkach.

Wszyscy sympatycy boksu oraz nasi wierni kibice będą mogli zobaczyć na żywo zmagania pięściarzy UKSW „PIRS” Powiatu Olsztyńskiego podczas „Bokserskiej Bitwy o Warmię”, która odbędzie się 21 października w sali OSiR ul. Głowackiego 27.

Serdecznie zapraszamy!
{gallery}aktualnosci/100117_v29{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *