BOKSERSKA BITWA O WARMIĘ

Od „Bokserskiej Bitwy o Warmię” minął już ponad miesiąc. W lokalnych mediach nadal pojawiają się krótkie relacje na temat bokserskiej imprezy zorganizowanej przez nasz Klub.

21 października w Hali Sportowej OSiR pojawiły się znane osobistości ze środowiska bokserskiego, ważne osoby związane od lat z działalnością klubu UKSW „PIRS” oraz osoby, które w różny sposób pomogły nam zorganizować ten bokserski spektakl.

Publiczność, która wyjątkowo dopisała w to niedzielne popołudnie, mogła oglądać ciekawe pojedynki bokserskie w wykonaniu naszych młodych adeptów pięściarstwa, a w przerwach występy wspaniałych cheerleaderek z Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders „SOLTARE”.

Największym zaskoczeniem wśród zgromadzonych miłośników boksu była odbywająca się w ringu bitwa pomiędzy dwoma….średniowiecznymi rycerzami! Członkowie „ Bractwa Rycerskiego Zamku Olsztyn” zadbali o to, by emocje nie opadły nawet na chwilę. W przerwach między walkami, Ci prawdziwi pasjonaci kultury średniowiecza, przedstawili widzom fascynujące widowisko, a to wszystko w nawiązaniu do samej nazwy turnieju.

W organizację naszego przedsięwzięcia włożyliśmy wiele wysiłku, pracy i serca, a ilości zaangażowanych osób nie jesteśmy w stanie określić. Słowa gorących podziękowań kierujemy w stronę:

Powiatu Olsztyńskiego- Pana Starosty Mirosława Pampucha,
Urzędu Miasta Olsztyn- Pana Prezydenta Piotra Grzymowicza,
Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie- Pana Błażeja Gawrońskiego.

Działalność naszego Klubu kierowana jest głównie w stronę najmłodszych, czyli dzieci i młodzieży. To przede wszystkim z myślą o nich zorganizowaliśmy „Bokserską Bitwę o Warmię”, dlatego z całego serca dziękujemy naszym sponsorom.

Dziękujemy za ich wkład w promocję boksu, za rozszerzanie horyzontów naszej młodzieży, za pomoc w tworzeniu alternatyw i budowaniu odpowiednich wzorców. Bez ich wsparcia i zaangażowania ten wspaniały spektakl amatorskiego boksu nie miałby miejsca.

Dziękujemy firmom:
PRONAD, FIRMA BUDOWLANA- PIOTR GAŁĘZIEWSKI, BMS BUILDING SERVICES, IMPULS CLUB, FASTER de LUXE, DACHNET TOMASZ STUKA, VITAMIN-SHOP, GUMLOP, SKLEPY EVERLAST w OLSZTYNIE, MINI MAX LOMBARD POŻYCZKI oraz WŁAŚCICIELOWI FIRMY RESPECT SEBASTIANOWI JESTADT- jako sponsor strategiczny UKSW „PIRS”.

Poza sponsorami kluczowe role odegrały osoby, którym również chcę serdecznie podziękować: Trenerowi Arkadiuszowi Paturej, Rafałkowi, Kulce, Markowi Kulik, firmie DFS Dmoch Film Studio, Krystianowi Bauman, Ekipie ze Świątek, Gosi Oksiuta, Zawodnikom i Trenerom zKlubów: „TYGRYS” Elbląg, „GWARDIA” Szczytno, „CHAMPION” N.D.M., „KONTRA” Elbląg, „ZATOKA” Braniewo.

Dziękuję za udział zawodnikom „PIRS-u”, chociaż bitwę przegrali spisali się na medal!

Do zobaczenia za rok!
Trener Jacek Smoliński

ZESTAWIENIE WALK:

Lp. Imię nazwisko
Zawodnicy UKSW „PIRS”
kat.
wag.
Imię nazwisko
Zawodnicy Gości
wynik
1. Daniel Daniszewski 45kg
młodzik
Aleksander Maleńczyk
„Tygrys”Elbląg
remis
2. Rafał Tuchewicz 52kg
kadet
Norbert Bożęcki
„Champion“N.D.M.
3:0
3. Beniamin Maliński +80kg
junior
Artur Kulewicz
„Zatoka”Braniewo
0:3
4. Michał Zając 60kg
kadet
Patryk Adamiec
„Tygrys”Elbląg
0:3
5. Łukasz Zuśka 66kg
kadet
Łukasz Wójcik
„Tygrys”Elbląg
remis
6. Wiktor Żochowski 75kg
kadet
Mateusz Trybuch
„Champion”N.D.M.
0:3
7. Artur Zając
UKSW”PIRS”
80kg
kadet
Jarosław Ankudowicz
UKSW”PIRS”
3:0
8. Adam Jurczyński 69kg
senior
Marcin Gołębiewski
„Champion”N.D.M.
0:3
9. Michał Basaj 81kg
senior
Piotr Chmielewski
„Champion”N.D.M.
0:3
10. Tomasz Gryckiewicz 69kg
senior
Jakub Gitlin
„Zatoka”Braniewo
3:0
11. Przemysław Szmigiel 81kg
senior
Damian Biesiekierski
UKSW”PIRS”
remis
12. Arek Wasilewski 81kg
senior
Michał Łoniewski
„Kontra”Elbląg
0:3
{gallery}aktualnosci/100117_v31{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *