UKSW „PIRS” – „WAKACJE Z BOKSEM”

W dniach 01- 14. 08. 2011r. nasz Klub organizował warsztaty bokserskie pt. „WAKACJE Z BOKSEM”. Zainteresowanie było ogromne, a atrakcji i prawdziwych emocji nie brakowało.

Młodzi uczestnicy zajęć brali udział w codziennych treningach z elementami boksu, doskonaląc nabyte wcześniej umiejętności bokserskie i nie tylko.

Pierwszą atrakcją podczas warsztatów, był spływ kajakowy rzeką Łyną. Podziwialiśmy uroki naszego miasta i okolic, trenując przy tym sprawność w wiosłowaniu 🙂

W kolejnych dniach nasi klubowi pięściarze, pod profesjonalną opieką, zmierzyli się z żywiołem na wodach Jeziora Krzywego (dla większości był to pierwszy raz). Pogoda nie była naszym sprzymierzeńcem, przez co było jeszcze ciekawiej. Ku naszej uciesze, żeglowanie wzbudziło zachwyt u wielu uczestników.

Jednak największym przeżyciem, które budziło wiele ogromnych emocji, porównywanych z wyjściem do ringu, były zajęcia w Aeroklubie Olsztyńskim. Bowiem podczas dużego grillowania, młodzi adepci boksu kolejno wznosili się szybowcem nad miastem.

Był to niewątpliwie czas spędzony w gronie prawdziwych pasjonatów i miłośników boksu takie wspomnienia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizowaniu aktywnego czasu dla naszej młodzieży.

Zrealizowane przy współudziale finansowym samorządu Miasta Olsztyn.
{gallery}eventgallery/UKSWPIRS-WAKACJEZBOKSEM{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *