2017.11.15 UKSW PIRS ZAPRASZA NA SEMINARIUM BOKSERSKIE ZE ZBIGNIEWEM RAUBO W DNIU 25.11.2017 ( sala sportowa LO III w Olsztynie )

Super informacja dla fanów boksu w Olsztynie i okolicach !!!
UKSW Pirs zaprasza wszystkich miłośników pięściarstwa na SEMINARIUM BOKSERSKIE Z TRENEREM ZBIGNIEWEM RAUBO, byłym zawodnikiem Górnika Boguszowice, Górnika Radlin, Górnika Pszów i Legii Warszawa, który reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy. Mistrz Polski juniorów ’75, młodzieżowy mistrz Polski’76, czterokrotny mistrz Polski,
dwukrotny wicemistrz Polski seniorów w kategorii, dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów, w barwach Legii był także sześciokrotnie drużynowym mistrzem Polski.
Jako trener pracował w Gwardii Warszawa i Nokaucie Warszawa, oraz prowadził zawodową grupę Knock-Out Promotions. Trener reprezentacji Polski kadetów (od 2005) oraz młodzieżowej reprezentacji Polski.
W październiku 2014 został tymczasowym trenerem reprezentacji Polski seniorów, a równocześnie również trenerem grupy Rafako Hussars Poland.
Trenował m.in. Przemysława Saletę, Macieja Zegana i Krzysztofa Włodarczyka, a w reprezentacji Polski kadetów Artura Szpilkę.
Prowadził także zawodnika MMA Krzysztof Jotko, gdy ten walczył w UFC.
Seminarium odbędzie się w sobotę 25 listopada 2017 od 12:00 do 14:00 na sali gimnastyczne w III Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie przy aleja Sybiraków 3
Zapraszamy !!!{gallery}aktualnosci/201117_v5{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *