Bitwa o Warmię IV odbyła się 06.09.2015 z okazji 25-lecia działalności klubu UKSW PIRS Powiatu Olsztyńskiego na terenie Plaży Miejskiej w Olsztynie.

Z okazji 25-lecia działalności klubu UKSW PIRS Powiatu Olsztyńskiego w niedzielę 06 września na terenie CRS Ukiel (Plaża Miejska) przy ulicy Jeziornej 8, odbył się kolejny turniej bokserski ”Bitwa o Warmię IV” . Początkowo planowano 10 walk ale w związku z olbrzymim zainteresowanie klubów bokserskich z całej Polski odbyło się łącznie 14 pojedynków. W turnieju wzieli udział zawodnicy następujących klubów bokserskich: UKSW PIRS Olsztyn, Berkut Arrachion, Wiktoria Ostrołęka, Wisła Tczew, UKS Junior Świątki, Niedźwiedź Kętrzyn, Żoliborska Szkoła Boksu, Tygrys Elbląg, Gwardia Szczytno, mazur Ełk oraz Fenix Warszawa. Gościem specjalnym ”Bitwy o Warmię”oraz sędzią ringowym był srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z Moskwy Paweł Skrzecz.

Wśród atrakcji należy wspomnieć o pokazie tańca Szkoły Mistrzów Tańca Pavlović, trening z Maćkiem Gorzkowskim i jego zawodnikami z Kettlebell Olsztyn oraz była także możliwość przepłynięcia za darmo smoczą łodzią z członkami Olsztyńskiego Klubu Smoka, niestety aura nie dopisała i gdyby nie zadaszenie od firmy M2Events organizatorzy mieli by spore problemy – na szczęście solidny namiot ochronił młodych bokserów przed silnymi opadami deszczu.
{gallery}aktualnosci/110117_v15{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *