TWÓJ 1% PODATKU!

Zastanawiasz się, dlaczego przekazać nam swój 1% podatku?

Od kilku lat zajmujemy się nauką wspaniałej dyscypliny olimpijskiej, jaką jest boks. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój dzieci i młodzieży, ponieważ wierzymy, że sport kształtuje w młodym człowieku odpowiednią postawę życiową oraz jego charakter.

Dla najmłodszych, oprócz codziennych treningów, organizujemy w okresie ferii letnich i zimowych czynny wypoczynek na sportowo zapewniając moc atrakcji nie tylko bokserskich. Zawsze chętnie bierzemy udział we wszelkiego rodzaju pokazach i akcjach charytatywnych, popularyzując boks i zdrowy tryb życia.

Chcielibyśmy również, aby Olsztyn zaistniał na mapie polskiego boksu. Dlatego, od 2009r. bierzemy czynny udział w rywalizacji sportowej, na terenie całego kraju.

Ciężka praca przynosi efekty, czego dowodem są częste miejsca na podium naszych zawodników. Daje im to ogromną satysfakcję i wiarę we własne możliwości, a nam trenerom poczucie dumy i dobrze wykonanej pracy.

Każdy medal jest dla zawodnika osobistym sukcesem, żeby go zdobyć musi ciężko trenować, jednak sama wola walki i hart ducha nie wystarczą- jak zawsze potrzebne są pieniądze.

Swoim 1% możesz pomóc młodym pasjonatom boksu, spełniać swoje marzenia.

Pomóż im osiągnąć - sukces oni są tego warci! 1% podatku dla klubu boksowego Olsztyn