1. W dniach 4-6.11.2011r. odbył się finał PUCHAR POLSKI KADETÓW w Lesznie k. Poznania. Wzięło w nim udział 50 klubów z całej Polski! UKSW "PIRS" reprezentowali Łukasz i Wiktor. Łukasz Zuśka (kat.wag.60kg) przegrał na punkty z Bartkiem Pawlak - "Sparta" Złotów. Zaś Wiktor Żochowski (kat.wag.70kg) przegrał z Łukaszem Stanioch – BKS "Skorpion" Szczecin. Mają szansę za rok. Dalej są kadetami.2. Finał PUCHAR POLSKI JUNIORÓW odbył się tym razem w Ostrołęce, w dniach 17-20.11.2011r. Nasz zawodnik Przemysław Szmigiel zakwalifikował się do wielkiego finału, (8 juniorów w każdej kategorii wagowej). Niestety przegrał pierwszy pojedynek stosunkiem 2:1 z Radosławem Paczulskim - PKS "Radość" Warszawa.3. 26.11.2011r. zawodnicy UKSW "PIRS" w większym składzie zaprezentowali się podczas MECZU BOKSERSKIEGO "VICTORIA" OSTROŁĘKA - WARMIA I MAZURY. Walki towarzyskie stoczyli: Tomek Gryckiewicz Arek Wasilewski Łukasz Zuśka Artur Zając Pięściarze stoczyli bardzo dobre pojedynki z czołowymi zawodnikami gospodarzy Turnieju. "Victoria" Ostrołęka, to jeden z lepszych Klubów w Polsce.4. Natalia Konopelska reprezentowała nasz Klub podczas PUCHARU POLSKI KOBIET , który odbył się 1-4.12.2011r. w Grudziądzu. Do imprezy zgłoszono 110 zawodniczek z 50 klubów! We wszystkich kategoriach wiekowych. Nasza kadetka w pierwszej walce wylosowała tegoroczną Mistrzynię Polski Kadetek Mirellę Balcerzak - "Skorpion" Szczecin, niestety Natalia uległa na punkty.5. Bokserzy UKSW "PIRS" 4.12.2011r. wystąpili podczas kolejnego MECZU BOKSERSKIEGO, tym razem w Nowym Dworze Mazowieckim. Udział wzięły takie kluby jak: Boks Poznań, Fenix Warszawa, Sport Klub Poznań, Broń Radom, Knockout Warszawa. Nasi zawodnicy: Łukasz Zuśka wygrał jednogłośnie z zawodnikiem "Czarni" Regimin Artur Zając wygrał przez RSC w drugiej rundzie z zawodnikiem "Czarni" Regimin Wiktor Żochowski przegrał z zawodnikiem gospodarzy "Champion" Arek Wasilewski przegrał na punkty Karolem Cywińskim "Gwardia" Warszawa.

Tym spotkaniem zakończyliśmy bardzo udany rok 2011. W tym roku jeszcze bez złotych medali, za to ze srebrem - Joanna Jędrzejczyk II miejsce Mistrzostwach Polski Kobiet i brązem - Przemek Szmigiel III Mistrzostwach Polski Juniorów. Najważniejsze jednak jest to ,że zawodnicy naszego Klubu zakwalifikowali się na wszystkie większe imprezy bokserskie, jakie odbyły się w Polsce we wszystkich grupach wiekowych. Co dobrze wróży na przyszłość.

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY PIĘŚCIARZOM NASZEGO KLUBU WIELU SUKCESÓW W ROKU 2012

Zrealizowane przy współudziale finansowym samorządu Miasta Olsztyn